Jak działa karta klienta


Kartę Klienta można otrzymać BEZPŁATNIE podczas zakupów u każdego z Partnerów Handlowych lub z polecenia innej osoby, która już posiada taką kartę Klienta. Każda Karta posiada unikalny 13-cyfrowy numer, podany na karcie liczbowo, w postaci kodu kreskowego oraz zapisany na pasku magnetycznym karty.

Karty aktywowane i wydawane Klientom są ważne od razu u wszystkich pozostałych Partnerów Handlowych Programu Partnerskiego Zwrot Pieniędzy.


Do czego służy i jak używać kartę
Zwrot Pieniędzy?

Karta Klienta Zwrot Pieniędzy upoważnia do otrzymywania zwrotu części kwoty wydanej na zakupy. Wysokość tego zwrotu może być różna dla poszczególnych Partnerów Handlowych. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne po zalogowaniu się na swoje konto karty online oraz kliknięciu zakładki „Lista Partnerów Handlowych”.

Kartę można używać zarówno podczas tradycyjnych zakupów, jak również podczas zakupów online przez Internet.


W jaki sposób zarabia osoba posiadająca tę kartę?

1 sposób

Zwrot pieniędzy
za swoje własne zakupy

  • Każdy zakup to prowizja od transakcji jaką wypłaci Partner Handlowy za dokonane u niego zakupy przez Klientów posiadających kartę Zwrot Pieniędzy.
  • Prowizje jakie deklaruje się wypłacać Partner Handlowy są określane jako procent od wydanej kwoty lub może to być zdefiniowana suma wypłacana za konkretne zdarzenie (firmy usługowe).
  • Każdy dokonany zakup u jednego z Partnerów Handlowych oznacza zwrot części wydanych pieniędzy na konto Klienta online.
  • Wysokość zwrotu procentowego może być różna dla poszczególych firm współpracujących. O wysokości prowizji decyduje Partner Handlowy przy podpisywaniu umowy o współpracy.

2 sposób

Prowizja od zakupów
poleconych Klientów

  • Każda osoba posiadająca kartę Zwrot Pieniędzy, poza zwrotem pieniędzy za swoje własne zakupy u Partnerów Handlowych ma także możliwość polecania karty programu partnerskiego innym osobom, aby one również mogły otrzymywać  zwrot pieniędzy za dokonane przez siebie zakupy.
  • Polecanie innym karty Programu Partnerskiego jest korzystne, ponieważ za każdy zakup dokonany przez poleconą osobę, otrzymujesz dodatkową prowizję od jego zakupów – nawet do 3-ego poziomu Klientów poleconych poniżej Ciebie.
  • Nie ma żadnego ograniczenia jeśli chodzi o liczbę bezpośrednio poleconych przez Ciebie Klientów.

Jak i kiedy są wypłacane zebrane środki na konto bankowe KLIENTA?

Do każdej karty Klienta jest przypisane bezpłatne konto online, na którym można śledzić wszystkie naliczone transakcje oraz zlecać wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe Klienta. Każda osoba mająca kartę po uzbieraniu kwoty minimalnej, określone w Regulaminie może wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe i przeznaczyć je na dowolny cel.

Szczegółowe zasady naliczania nadprowizji opisane są w Regulaminie Zwrot Pieniędzy.

KONTAKT

tel. 12 3973250
Zwrot Pieniędzy Sp. z o.o.
ul. Królewska, nr 65A, lok. 1
30-081, Kraków
bok@zwrot-pieniedzy.pl
fax: 12 3973251
kom: 881 400 020
KRS: 0000453795
REGON: 122803003
NIP: 6772373974
Nr rachunku bankowego:
PL70195000012006047223970002 (IDEA BANK)
Wszystkie prawa zastrzeżeone - zwrotpieniedzy.pl