Co zyska Twoja firma


 • Brak opłat abonamentowych

  Wierzymy w ten produkt i Twój sukces dzięki niemu, dlatego zrezygnowaliśmy z pobierania opłat abonamentowych. Poza opłatą startową nie są pobierane żadne miesięczne opłaty abonamentowe za korzystanie z systemu. Płacisz tylko prowizję od naliczonych transakcji – gdy zarabiasz!


 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – Program posiada szereg mechanizmów zabezpieczających przed nieuczciwym naliczaniem zwrotu pieniędzy za transakcje.


 • Aktywacja na urządzeniach mobilnych

  Program Partnerski można też zainstalować na tabletach i smartfonach, dzięki bezpłatnej aplikacji na system Android, która pozwala na naliczanie transakcji dla Klientów, można pracować także na tabletach i smartfonach z wykorzystaniem wbudowanego aparatu fotograficznego jako skanera kodów kreskowych.

  Do pobrania
Zobacz więcej

 • Integracja z oprogramowaniem do sprzedaży w Twojej firmie.

  Jeśli posiadasz już w firmie oprogramowanie do wystawiania faktur i paragonów dla Klientów, to ten Program Partnerski można zintegrować z większością programów do fakturowania dostępnych na rynku!


 • Integracja ze sklepami internetowymi

  System można zintegrować z prawie każdym komercyjnym i darmowym oprogramowaniem do sprzedaży online! Dzięki temu Twój sklep internetowy będzie oferował premie za dokonane zakupy, a Ty uzyskasz dostęp do stale rosnącej społeczności użytkowników karty Zwrot Pieniędzy


 • Program motywacyjny i szkolenia dla Twoich Pracowników.

  Program motywacyjny dla Twoich Sprzedawców i Handlowców
  – Dzięki dodatkowym mechanizmom wdrożonym w programie Partnerskim Zwrot Pieniędzy możesz sprawić, że Twoi pracownicy będą dużo bardziej zaangażowani w obsługę Klientów.

  Profesjonalne szkolenia dla Twojej firmy
  – Jako Partner Handlowy Zwrot Pieniędzy masz dostęp do specjalnych materiałów szkoleniowych oraz bardzo atrakcyjnych ofert profesjonalnych szkoleniowców, którzy nie tylko przeszkolą Twoich  Handlowców, ale także pomogą podnieść jakość Twojego działu sprzedaży i obsługi Klienta. Podstawowe materiały szkoleniowe są dostępne bezpłatnie w postaci skryptów i materiałów VIDEO. Dodatkowo możesz skorzystać z indywidualnie przygotowanych dla Twojej firmy szkoleń online (webinaria), szkoleń wyjazdowych oraz szkoleń na miejscu w Twojej firmie.


 • Zarządzanie i budowa Twojej sieci sprzedaży

  Ten system to gotowa platforma do obsługi Twojej sieci sprzedaży – Sprzedawców i Przedstawicieli Handlowych lub stałych odbiorców Twoich towarów i usług!

  Wprowadzasz nowy produkt na rynek? Chciałbyś profesjonalnie poprawić swoją obecną sieć sprzedaży? – to idealne rozwiązanie dla niemal każdej firmy handlowej, produkcyjnej czy usługowej. Gotowy system zarządzania siecią sprzedaży oraz rozliczenia wynagrodzeń w ramach platformy Zwrot Pieniędzy.

  Zgłoś się

  Program jest prosty i gotowy do wdrożenia w Twojej firmie nawet od jutra – wystarczy tylko dopełnić formalności zgłoszeniowe i poczekać na kontakt Handlowca Zwrot Pieniędzy, który dobierze indywidualnie warunki współpracy i pomoże przeprowadzić proces rejestracji i wdrożenia.

KONTAKT

tel. 12 3973250
Zwrot Pieniędzy Sp. z o.o.
ul. Królewska, nr 65A, lok. 1
30-081, Kraków
bok@zwrot-pieniedzy.pl
fax: 12 3973251
kom: 881 400 020
KRS: 0000453795
REGON: 122803003
NIP: 6772373974
Nr rachunku bankowego:
PL70195000012006047223970002 (IDEA BANK)
Wszystkie prawa zastrzeżeone - zwrotpieniedzy.pl